HOCHTIEF Polska rozbuduje kompleks mieszkaniowy JK 51
2014-03-06 10:34
![HOCHTIEF Polska rozbuduje kompleks mieszkaniowy JK 51 HOCHTIEF Polska rozbuduje kompleks mieszkaniowy JK 51](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/inwestycje-mieszkaniowe/HOCHTIEF-Polska-rozbuduje-kompleks-mieszkaniowy-JK-51-133492-200x133crop.jpg)
JK 51 - wizualizacja © fot. mat. prasowe
Przeczytaj także: HOCHTIEF Polska buduje kompleks mieszkaniowy JK 51
Jest to druga inwestycja mieszkaniowa, w której HOCHTIEF Polska odpowiada za organizację całego procesu inwestycyjnego. Projekt powstaje w dwóch etapach. Budowa I etapu rozpoczęła się w trzecim kwartale 2013 roku, jego zakończenie planowane jest na I kwartał 2015 roku. Rozpoczęcie realizacji II etapu planowane jest na III kwartał 2014 roku, a jego zakończenie na II kwartał 2016 rok. Przedsprzedaż mieszkań II etapu potrwa do września 2014 roku.JK 51 tworzy kompleks dwóch budynków mieszkaniowych na Woli, na obszarze Odolany. Budynek, który powstaje w I etapie, ma od 6 do 9 kondygnacji i pomieści 163 mieszkań oraz 4 lokale usługowe usytuowane na parterze od strony ul. Jana Kazimierza. Parking zaprojektowano na jednej kondygnacji podziemnej. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ok. 28 590 mkw. oferuje mieszkania od 1- do 4-pokojowych wielkości od ok. 32 do 77 mkw. Mieszkania mają balkony lub loggie. Właściciele części mieszkań na górnych piętrach będą mogli skorzystać z obszernych tarasów na dachu, natomiast część mieszkań na parterze będzie miała dostęp do własnego ogródka.
Drugi siedmiokondygnacyjny budynek oferuje 111 mieszkań o powierzchni od 30 do 69 mkw. , 3 lokale usługowe o pow. od 86 do 230 mkw. na parterze oraz komórki lokatorskie o pow. od 3 do 9 mkw. Kondygnację podziemną przeznaczono na miejsca parkingowe. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w podwójną kontrolę dostępu. W inwestycji przewidziano wewnętrzny dziedziniec ze strefą wypoczynku dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.
fot. mat. prasowe
JK 51 - wizualizacja
JK 51 tworzy kompleks dwóch budynków mieszkaniowych na Woli, na obszarze Odolany. Budynek, który powstaje w I etapie, ma od 6 do 9 kondygnacji i pomieści 163 mieszkań oraz 4 lokale usługowe.
Dużym atutem osiedla JK 51 jest jego lokalizacja ok. 4,5 km od ścisłego Centrum Warszawy, 3 km od Dworca Zachodniego i ok. 15 km od lotniska Chopina, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i linii tramwajowych biegnących wzdłuż ul. Wolskiej i al. Prymasa Tysiąclecia. Blisko inwestycji znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy oraz przystanek WKD, a w niedalekiej perspektywie nieopodal będzie biegła II linia metra. Lokalizacja JK 51 zapewnia również łatwy dostęp do sklepów (CH Fort Wola), placówek medycznych, szkół, przedszkoli i terenów zielonych.
![HOCHTIEF Polska rozbudowuje JK51 HOCHTIEF Polska rozbudowuje JK51](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/inwestycje-mieszkaniowe/HOCHTIEF-Polska-rozbudowuje-JK51-143046-150x100crop.jpg)
oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl
Przeczytaj także
Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ
Komentarze (0)