Murapol Osiedle Natura jeszcze większe
2019-02-11 10:49
![Murapol Osiedle Natura jeszcze większe Murapol Osiedle Natura jeszcze większe](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/inwestycje-mieszkaniowe/Murapol-Osiedle-Natura-jeszcze-wieksze-214841-200x133crop.jpg)
Murapol Osiedle Natura II etap - wizualizacja © fot. mat. prasowe
Przeczytaj także: Murapol buduje kolejne mieszkania w Tychach
Jak już wspomniano we wstępie, II etap Osiedla Natura docelowo dostarczyć ma 263 mieszkania zlokalizowane w pięciu 3-kondygnacyjnych budynkach. Na razie do sprzedaży trafił tylko jeden z nich, a w nim 54 lokale mieszkalne, wśród których zaznacza się przewaga dwu- i trzypokojowych lokali o powierzchniach od niemal 33 do ponad 57 mkw. Wszystkie wyposażone zostaną w balkony, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Deweloper nie zapomniał również o zmotoryzowanych, z myślą o których zaprojektowano 39 naziemnych miejsc parkingowych.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury. W budynku zostanie wdrożony Home Management System, inteligentne rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.
Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia należąca do Grupy Murapol. Wstępny harmonogram projektu zakłada rozpoczęcie prac budowlanych w trzecim kwartale br., zaś przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w pierwszym kwartale 2021 r.
- Murapol Osiedle Natura to nasz najnowszy warszawski projekt, który wyróżnia się kameralną, niską zabudową. Wszystkie budynki, które w ramach niego powstaną, będą posiadały 3 kondygnacje i po ok. 50-60 lokali. Kolejnym atutem inwestycji jest lokalizacja przy ul. Kąty Grodziskie, w zielonej i spokojnej okolicy z licznymi miejscami do odpoczynku i rekreacji, w pobliżu Kanału Żerańskiego oraz rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Ponadto Białołęka dynamicznie rozwija swoje zaplecze handlowo-usługowe, jest dobrze skomunikowana z centrum stolicy siecią linii autobusowych, koleją miejską SKM oraz arteriami Trasy Toruńskiej i mostu Północnego – dodaje Nikodem Iskra.
fot. mat. prasowe
Murapol Osiedle Natura II etap - wizualizacja
Murapol uruchomił sprzedaż 54 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 2,4 tys. mkw.
Poza projektem Murapol Osiedle Natura, Grupa obecnie oferuje w stolicy mieszkania w dwóch innych inwestycjach - Murapol Atrium Służewiec na Mokotowie oraz Murapol Osiedle Praskie w dzielnicy Praga-Południe, w ramach których udostępniła ponad 630 lokali.
![Murapol Osiedle Smart: nowe mieszkania w Toruniu Murapol Osiedle Smart: nowe mieszkania w Toruniu](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/inwestycje-mieszkaniowe/Murapol-Osiedle-Smart-nowe-mieszkania-w-Toruniu-233843-150x100crop.jpg)
oprac. : eGospodarka.pl
Przeczytaj także
Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ
Komentarze (0)