eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościGrupypl.misc.budowaniewełna w granulacieRe: wełna w granulacie
  • Path: news-archive.icm.edu.pl!agh.edu.pl!news.agh.edu.pl!news.onet.pl!.POSTED!not-for
    -mail
    From: robercik-us <r...@p...onet.pl>
    Newsgroups: pl.misc.budowanie
    Subject: Re: wełna w granulacie
    Date: Wed, 03 Aug 2011 11:39:15 +0200
    Organization: http://onet.pl
    Lines: 23
    Message-ID: <j1b506$f4o$1@news.onet.pl>
    References: <4e39087e$1@news.home.net.pl> <j1b1lm$2de$1@news.onet.pl>
    <4e390b3b$1@news.home.net.pl>
    NNTP-Posting-Host: apn-77-115-118-8.dynamic.gprs.plus.pl
    Mime-Version: 1.0
    Content-Type: text/plain; charset=UTF-8; format=flowed
    Content-Transfer-Encoding: 8bit
    X-Trace: news.onet.pl 1312364358 15512 77.115.118.8 (3 Aug 2011 09:39:18 GMT)
    X-Complaints-To: n...@o...pl
    NNTP-Posting-Date: Wed, 3 Aug 2011 09:39:18 +0000 (UTC)
    User-Agent: Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X 10.6; pl; rv:1.9.1.13)
    Gecko/20100914 SeaMonkey/2.0.8
    In-Reply-To: <4e390b3b$1@news.home.net.pl>
    Xref: news-archive.icm.edu.pl pl.misc.budowanie:430798
    [ ukryj nagłówki ]

    Użytkownik quent napisał:
    >
    > Styro boję się dawać bo w razie pożaru to nie chcę nawet myśleć co by było.

    W sumie tak..., ale jak tak wygląda ta wełna w granulacie, to zawsze
    możesz kupić zwykłą i ją podrzeć na mniejsze kawałki - o ile taniej
    wychodzi, bo mi ta z aukcji coś za tanio nie wychodzi :-).

    Jak ja ocieplałem poddasze, to wełna mnie kosztowała coś bodajże ok 100
    zł za kubik, a takie liczenie na metry kwadratowe, jak oni to robią, mi
    coś podpada - jest bardzo nieprecyzyjne...

    Istnieją wełny o różnym stopniu gęstości/ciężarze właściwym. Tu mają
    paczki po 12 kg, ale ile to jest kubików, to już nie napisali, ale
    załóżmy, że chcesz kupić 4,8 m2 - jak to oni sobie ładnie to ujęli, to
    będzie Cię to kosztowało jakieś 15 zł i... sam se przywieź :-)

    Ile to jest kubików i czy wełna kupowana w rolkach na lokalnym składzie
    i ręcznie wpdarta na kawałki nie wyjdzie taniej??? w końcu to z wyglądu
    to samo. Chyba, że jest jakaś różnica dla wtajemniczonych :-))) ???

    pozdrawiam
    Robert G.

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj


Następne wpisy z tego wątku

Najnowsze wątki z tej grupy


Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1